Batıkent İpek Yolu Çarşısı
Batıkent / Ankara 0312 256 47 87
Sosyal Medyada Biz:
No items are added on the cart!

KALİTE VE DENETİM

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı Hizmetlerimiz İle Tecrübeli İdari Kadromuz ve Kaptamlarımız İle Zamanında İşyerinizde ve Evinizde Olmanıza Yardımcı Oluyoruz. Personel Taşımcılığı Sektörde 16.Yılımız

  • Öğrenci Taşımacılığı

KALİTE VE DENETİM

Trafik Ortamında İnsan Yaşamının , Sağlığının korunması maddi kayıpların azalması için tehlikeli sonuçları olabilecek davranışların en aza indirilmesi sürücülerimizin sürekli denetimden geçmeleridir.

Denetimlerimiz kanun ve yönetmeliklere uygun olarak yapılır.iş sağlığı ve güvenliği ile çevre yönetim sistemi standarlarına uygun olarak tüm sürücülerimizin davranışları sağlamak temel anlayışımızdır.

Batıkent Turizm Olarak yapmış olduğumuz denetimlerle araçlarımızda olması zorunlu malzeme ile tüm evraklarının tam ve güncel olup olmadığı kontrol edilmektedir. Olası bir trafik kontrolünde Kontrolu yapan görevli

Sadece teşekkür etmesi firmamıza olan güveni arttırmaktadır.

ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİZ

Batıkent Turizm'e yapılan öneri ve şikayetler Derhal firmamız yetkilerimizce bir toplantı düzenlenerek ele alınmakta olası aksama ve önerinin olabilirliği tartışılmaktadır.Sonuç rapor olarak getirililerek gereği yapılmaktadır.